•    
    
    • پیام مدیرعامل برای والدین

     بنام خدا

      

     سلامت، آموزش ، برابری و حمایت حق همه کودکان است.

      

      

      

     سخنی با والدین ،

     امروزه ،گسترش شبکه های برق در خیابان ها و معابر و نیز کاربرد وسیع آن در منازل و کارگاه ها و نگرانی از افزایش حوادث برقگرفتگی از موضوعات مهم و قابل تامل است.

     تقریباً اکثر وسایل خانگی با برق کار می کنند و عدم استفاده درست از این انرژی و بی توجهی به آن، در نهایت سلامتی و جان خود و فرزندان مان را تهدید می کند ، لذا اقداماتی چون آموزش و آگاه سازی می تواند بعنوان آسانترین ، کم هزینه ترین و مؤثرترین راه در نظر گرفته شود.              

     بی شک ما و شما والدین گرامی نیز بر این عقیده ایم که با آگاه ساختن و آموزش صحیح کودکان و فرزندان مان که آینده ساز کشور عزیزمان ایران می باشند و با همراهی آنها در این مسیر، می توانیم گام بسیار مؤثری در حفظ و سلامتی برداریم.         

                                                                                                         

     یکی از این اقدامات مؤثر، آموزش در‌ سطوح کودکستان و دبستان است. بهتر است هر چه زودتر کودک با مفاهیم ایمنی آشنا شده و رفتارهای ایمن را فرا بگیرد. والدین، مراقبین و معلمان کودکان نیز از طریق ارائه الگوهای مطلوبی که کودکان بتوانند از آنها سرمشق بگیرند و نیز از طریق ارائه نمایش عملی موقعیت‌ها همراه با کودکان، می‌توانند جلو رفتارهای خطرناک را گرفته و راه‌های بدیل بهتری پیدا کنند.

     سایت حاضر جزئی از برنامه های جدید ایمنی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد است که برخی توصیه‌های پایه و مهم را در خصوص استفاده صحیح و ایمن از انرژی برق را مطرح می‌کند. توجه به این توصیه‌ها می‌تواند منازل و خیابان ها را برای کودکان امن‌تر کند. اینجانب از شما تقاضا می کنم که این توصیه‌ها را در زندگی روزمره به کار ببندید و با دریافت سایر مطالب آموزشی ما از دیگر اقدامات موثر ایمنی برق آگاهی یابید.

مجموع بازدیدها :
297,319
تعداد بازدید امروز :
268
تعداد بازدید دیروز :
267
آخرین به روزرسانی :
1398/05/14 14:33
تعداد کاربران مهمان : 11
تعداد کاربر آنلاین : 0
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.