•    
    
    • معرفی

     بنام خدا

     در اقتصاد امروز ، صنعت برق زیربنایی ترین صنایع و در واقع پایه هر گونه توسعه اقتصادی صنعتی و حتی فرهنگی است و تأمین برق شهر مشهد که یکی از کلان شهرهای مذهبی جهان است با توجه به جمعیت و وسعت جغرافیایی ، تنوع مصرف، مسایل زیست محیطی ، بافت های قدیمی و مدرن شهر در کنار یکدیگر ، امکانات متنوعی ایجاد نموده که اهمیت شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد را به عنوان آخرین زنجیره این صنعت که نقطه تماس و پاسخگویی به مردم می باشد ، نشان می دهد. در این راستا مقررات و ضوابط ایمنی یکی از مسایل بسیار مهمی است که لازمه انجام هرکاری می باشد و این امر در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده ، بگونه ای که جهت اشاعه فرهنگ ایمنی ، با بهره گیری از یک نگرش جامع و نظام مند ، فرآیند مشخص و برنامه ریزی شده ای را تعریف نموده است. که از جمله می توان به استقرار سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS18001:2007 اشاره نمود.

     از اینرو به منظور جلب توجه شما شهروندان عزیز به نکات مهم و دادن آگاهی از نحوه دقیق مصرف انرژی برق این مطالب بصورت فایل های الکترونیکی در اختیار قرار گرفته تا با رعایت مفاد و موارد تذکر داده شده بتوانید کمال استفاده مفید را از انرژی برق داشته و از حوادث ناگواری که امکان بروز آنها می باشد با هوشیاری و دقت پیشگیری نمائید .

      

     قابل توجه پیمانکاران :

     مجموعه (مستندات و دستوراالعمل های کاری ) را می توانید از بخش قوانین و مقررات این سایت دریافت نمایید.

     اجرای این دستورالعمل ها ، در کلیه زیر مجموعه های امانی و پیمانی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد الزامی است و مسئولین شرکت های پیمانکار طرف قرارداد موظفند در زمان عقد قرارداد یک نسخه از این دستورالعمل را جهت اجرا به پرسنل خود ابلاغ نمایند.

     لازم به ذکر است این دستورالعمل ها مکمل دستورالعمل ها و آیین نامه های حفاظت و بهداشت کار سازمان کار و امور اجتماعی می باشند و پیمانکاران موظف هستند مواردی از قانون کار و آیین نامه های حفاظت و بهداشت کار که در این دستورالعمل ها نیامده را نیز به مورد اجرا درآورند.

      

     یادآوری : به منظور ارتقاء و بهبود وضعیت ایمنی و بهداشت شرکت و همچنین مشارکت کلیه پیمانکاران و طرف های ذینفع در این امرخطیر، دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق مشهد آماده دریافت نقطه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات تمام عزیزان می باشد.

     از طرق ذیل می توانید با ما در ارتباط باشید:

     1- در بخش ارتباط با ما در همین سایت، امکان ثبت پیام ها و نقطه نظرات شما می باشد. 

     2- از طریق پست الکترونیکی که آدرس آن به این شرح است :      R.nikpayam@gmail.com

     3- از طریق تلفن مستقیم ( دفتر ایمنی و کنترل ضایعات ) :  7646023-0513 

      

      

      

مجموع بازدیدها :
297,373
تعداد بازدید امروز :
322
تعداد بازدید دیروز :
267
آخرین به روزرسانی :
1398/05/14 14:33
تعداد کاربران مهمان : 10
تعداد کاربر آنلاین : 0
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.